Sizi de bir konut
sahibi
yapalım!

Haberler

WEB SİTEMİZ YENİLENDİ!
KONUT ATÖLYESİ SANAL GERÇEKLİKLE TANITIMLARA BAŞLADI.
DOĞATORİA PENDİK 20BİN TL PEŞİNAT 1350 TL TAKSİTLE
ZİN D DİAMOND PROJESİ SATIŞA ÇIKIYOR.
DRONE İLE ETKİLİ EMLAK PAZARLAMA YAPIYORUZ.
TAVSİYE ETTİKLERİMİZ

DRONE İLE ETKİLİ EMLAK PAZARLAMA YAPIYORUZ.

Pilli fotograf makineleriyle başlayan, akıllı telefon ve tabletlerimizle devam eden portföy çekimlerini teknoloji sayesinde bambaşka bir boyuta taşımanın zamanı geldi.

Eskinin emlakçılık anlayışını yerle bir eden teknolojinin sektörümüzdeki faydaları gerçekten inanılmaz etkilere sahip. Sürekli yeni fırsatlar ve yenilikler arayan emlak profesyonelleri teknolojiyi uzaktan seyretmek yerine etkin kullanmayı biran önce öğrenmeli. 

Nedir bu drone? 

Kısaca, insansız hava aracıda diyebileceğimiz bu harika hava aracı sayesinde, hava fotografçılığı ve video kayıtları yapabilen kayıt cihazıyla müşteri ve yatırımcılarınıza etkili sunumlar yapmanın keyfini çıkarın.

Drone ile emlak pazarlaması nasıl yapılır?

Gayrimenkul piyasasında hava fotoğrafçılığı ile bir gayrimenkulün çevresini çekici bir bakış açısıyla kaydederek pazarlamada kullanmak yeni nesil emlak profesyonelleri için en iyi, en etkili yöntem.

Potansiyel müşteriler her zaman için ilgilendikleri gayrimenkulün nerede? hangi mahallede? etrafında neler var? neler yok? görmek istemiştir. Müşteri sunumlarınızda, gayrimenkulle ilgili fazla birşey anlatmanıza gerek kalmadan herşeyi net bir biçimde ortaya koyarak müşterinin direk algısına ve direk karar alma duygusuna hitap edeceğinize emin olabilirsiniz.

Özellikle  farklı ülke ve şehirlerde müşteri portföyüne sahip emlak broker ve danışmanlarının kayıt altına aldıkları bir gayrimenkulün video görüntülerini müşterilerine sunmaları her iki tarafa da zaman kazandırmış olur.

Drone tarafından kayıt altına alınan video sayesinde, müşteri, zevkle döşenmiş oturma odası ile cam kapıdan dışarı açılan yemyeşil peyzajlı bahçeyi ve harika bir havuzu ve evin tüm özelliğini sanki oradaymış gibi görebilir.

Drone, portföyünüzdeki bir gayrimenkulün çevresini, konumunu, uzaklığını, yönlerini, avantajlarını vurgulayan ve ona yakın olan herşeyi (binalar, evler, yollar, ağaçlar, okullar, parklar, marketler, vb). yukarıdan kuş bakışıyla tanıtan, düşük yükseklik, yükseklik ve belirli bir pozisyonda tutma veya gezi navigasyonu gibi işlevlere sahip.

kaynak : www.emlakbroker.com